نمای نیمه رومی در صومعه سرا

نمای نیمه رومی

نمای نیمه رومی در صومعه سرا 

زمان اجرا :شهریور ماه 1400

مکان پروژه : صومعه سرا ، گیلان

مدت نصب : دو هفته کاری

نمای این ساختمان تجاری مسکونی با استفاده از ابزارهای بهینا نما (xps) اجرا گردیده است. همانطور که در عکسها مشاهده می کنید، این ساختمان سه طبقه مسکونی و دو طبقه پایین تجاری و دو طرف نما است .برای اجرای نما احتیاج به داربست است، که در اجرای متریالهای دیگر چند ماه داربست احتیاج داریم و هزینه داربست به هزینه های دیگر اضافه می شود.

در اجرای نمای eps به دلیل سرعت نصب بالا مدت کمتری(زیر یک ماه ) از داربست استفاده می شود ،  که این باعث کسر هزینه می شود.

جنس ابزارها از فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری است.که به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شود و درب کارخانه به مشتری تحویل داده می شود.

با استفاده از ابزارهای eps به راحتی و با سرعت بالا نصب شده است .این نما در منطقه شمالی کشور قرار دارد.

 • در این مناطق به دلیل بارندگی زیاد کارهای ساختمانی خیلی زمان بر هستند. ولی این ابزارها با سرعت نصب بالا و آسان نصب میشوند.
 • به دلیل رطوبت بالا قطعات فلزی زنگ می زنند ابزارهای بهینا نما احتیاجی به رابیتس کاری و شاسی کشی و آهنکشی ندارند.
  پس نگران این موضوع نباشید.
 • که اکثر متریالها در مناطق شمالی و شرجی و مرطوب  لجن و جلبک میبندد .
 • ابزارهای epsلجن و جلبک نمی بندد.
 • عایق صوت و حرارت و رطوبت هستند.

کد ابزار نمای نیمه رومی در صومعه سرا :

 • ستون:CN_001 ,CN_003,CN_008
 • سر ستون:CH_001,CH_004
 • پا ستون:CF_001
 • تاج :TG_001,TG_005,TG_008
 • قاب دور پنجره:WT_001,WT_005
 • سطح صاف:PL_001

نمای نیمه رومی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم