ابزار نمای خارجی فوم پلی استایرن eps

نمای پیش ساخته رومی از فوم نسوز پلی استایرن انبساطی EPS  با دانسیته 22 و روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میلیمتر با انواع مواد پلیمری ، شیمیایی و معدنی تولید تولید شده که در مقابل عوامل جوی و اقلیمی پایدار می باشد و بصورت پیش ساخته در محل کارخانه تولید می گردد.

بطور کلی ابزار های نمای خارجی ساختمان، جایگزین جدید و مناسب برای سنگ و سیمان هستند. این ابزار علاوه بر زیبایی، دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ترک خوردگی میباشد. همچنین با توجه به وزن سبک آن، امکان آسیب رسانی از آن در مواقع خطرناکی مثل زلزله بسیار کاهش میباد.

ابزار های نمای فوم پلی استایرن، عایق حرارتی، عایق رطوبتی و عایق صوتی هم میباشند.

 • عایق حرارتی ، برودتی که باعث کاهش هدر رفتن انرژی تا 60% می باشد .
 • عایق رطوبتی قابل استفاده در مناطق شرجی و مرطوب
 • عایق صوتی مناسب برای آکوستیک کردن کلیه فضاها
 • مقاوم در برابر ترک خوردگی : الاستیسیته بالای محصول و ترکیبات بکار برده شده باعث جلوگیری از ترک خوردگی می شود .
 • سبک سازی : وزن فوق العاده سبک این محصول باعث عدم هرگونه آسیب رسانی نسبت به اتفاقات طبیعی (زلزله) و غیر طبیعی می باشد .
 • قابلیت رنگ پذیری و ایجاد شکل هندسی در نمای ساختمان
 • مقاوم در برابر اشعه UV ، باران های اسیدی و یخ زدگی
 • نصب سریع : کاهش زمان در ساخت کلیه پروژه ها
ابزار نمای خارجی فوم پلی استایرن

نمای فوق سبک

نما ساختمان ها از زمان های قدیم تا به حال که امروز میباشد از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اند.

هویت و زیبایی یک ساختمان را نمای ان ساختمان بیان میکند در نگاه اول یک ساختمان نمای ان ساختمان است که ما و شمارو جلب میکند.

همین موضوع باعث شده است که طی چند سال اخیر ابزار نمای دکوراتیو زیادی برای زیباتر شدن ساختمان ها و خانه ها اختراع بشه.

یکی از معایب های نما های ساختمان ها در قدیم مثل نمای اجری و نمای سنگی وزن زیاد انها بود و همین شد که از نما های سنگین در ساختمان های خیلی بزرگ و بلند استفاده نشود.

یکی درگر از معایب نما های سنگ و آجر میتوان به کثیف شدن انها در مدت زمان کم و به سادگی تمیز نشدن انها اشاره کرد.

ابزار نما های فوق سبک بهینا نما با مقاومت بسیار بالا نسبت به نما های دیگر دارند برای مثال:

 1. ضد آب بودن
 2. وزن بسیار کم(نمای فوق سبک)
 3. بی خطر بودن
 4. شستشوی خیلی اسان
 5. کثیف نشدن در مدت زمان طولانی
 6. عایق گرما و سرما
 7. قیمت نسبتا ارزان نسبت به نما های سنگی و اجری

نمای ساختمان سبک کلاسیک یا نمای رومی

یکی از گونه های طراحی نمای ساختمان، نمای کلاسیک یا نمای رومی می باشد. نمای کالاسیک یا رومی از عناصر معماری دوره کلاسیک روم و یونان باستان گرفته می شود. که به این نماها نمای رومی می گویند.

ویژگی های نمای رومی چیست؟

 1. دارای جزییات بیشتری نسبت به سایر نماها می باشد.
 2. قوس های به صورت گرد شکل و عریض اجرا می شوند.
 3. از المانها و مجسمه ها در این نما استفاده می شود.
 4. به دلیل داشتن جزییات بیشتر شاسی کشی نما هزینه بیشتری را به کارفرما تحمیل میکند
 5. ستون ها، به شیوه های نمای رومی، دوریک، قرنتی و یونیک، اجرا می شوند.

نمای ساختمان سبک مدرن

در معماری نمای مدرن، عموم نماها به سمت سادگی پیش رفته و طرفداران بسیاری نیز دارند.
برای طراحی یک نمای مدرن باید یکپارچگی احجام را حفظ نمایید و از به کار بردن جزییات بیش از حد جلوگیری کنید.
برای طراحی نمای مدرن سعی کنید تا جایی که امکان دارد، پنجره ها را بزرگ در نظر بگیرید.
چراکه پنجره های بزرگ و کشیده از خصوصیات معماری مدرن به شمار می آیند.
یک نمای مدرن معموال حاصل ترکیب دو یا چند مکعب ساخته شده است.

مزایا و معایب نمای سبک چیست؟

مزایای نمای سبک در واقع نصب بسیار آسان آن و میزان نوری که به ساختمان وارد می شود، مطرح است.
در کنار مزایای نمای سبک معایبی نیز دارد که به چشم نمیاید.
طراحی نمای سبک یک ساختمان نسبت به نماهای دیگر دارای هزینه کمتری می باشد.
عالوه بر هزینه کمتر، نمای سبک از نظر عایق حرارتی و عایق صوتی نیز نسبت به نماهای دیگر خیلی بهتر عمل میکند.
این نوع نما ها رو میتوان در همه نوع ساختمان و درهمه نوع سلیقه استفاده کرد.

نمای پیش ساخته

نمای پیش ساخته ساختمان یکی از نما های است که امروز استفاده از آن بسیار رایج شده است معمولا از نما های پیش ساخته در ساختمان های مسکونی استفاده می شود. این نما در کشور ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و معمولا جنس نمای پیش ساخته از پلی استایرن است و در کنار نماهای رومی نمای سنگ و سیمان عرضه می شود.

 ویژگی های آن بسیار زیاد است این نما خاصیت انبساطی دارد از روکش بتن پلیمری ساخته شده است ضخامت آن معمولا ۴ تا ۵ میلیمتر است.

انواع زیاد آن باعث شده است که افراد با هر سلیقه ای بتوانند آن را تهیه کنند. این نما کیفیت ساختمان را از دید بعد از نگاه بصری بیشتر می کند.

مزایای نمای پیش ساخته می توان به کم هزینه بودن آن سرعت نصب بالا سبکی نما بدون نیاز به رابیتس کاری تنوع بالا عایق حرارتی قابلیت رنگ پذیری اجرای راحت و تمیز دقت در اندازه قطعات قیمت پایین ستون ها و سرستون ها قابلیت استفاده از نور مخفی عایق صوتی و مناسب اشاره کرد.

از جمله معایب نمای از پیش ساخته جمله ای کاملا اشتباه میباشد و دلیل آن این میباشد که معایب چه نوع نمای پیش ساخته ای نما هایی مثل نمای کامپوزیت بله در صورت آتش سوزی خودش نیز آتش گرفته و آتش رو گسترش میدهد ولی نمای سبک بهینا نما کند سوز بوده و کمترین آسیب را هنگام آتش سوزی میبیند.

امروزه نماهای پیش‌ساخته ساختمان جایگزین نماهای سیمانی و گچی شده است با افزایش آن سیمان و استفاده از نماهای سیمانی و سنگی و گچبری کمتر شده است به دلیل اینکه نماهای پیش ساخته سنگی و سیمانی به راحتی نصب می شوند معمولا از نماهای پیش ساخته استفاده می کند.

بهترین نمای پیش ساخته که مورد استفاده قرار می گیرد نمای رومی و کلاسیک است نمای رومی می تواند طرح های مختلف ایجاد کند این نما نشان دهنده سبک یونان باستان است که البته هنگامی که رومیان به ایران وارد شدند با نمای ایرانی ترکیب شد و یک زیبایی چشمی را به وجود آورد.

معمولا نماهای پیش ساخته در مقابل شرایط جوی مختلف بسیار محکم هستند و تغییر شکل نمی دهند.

بهینا نما تولید کننده انواع نماهای پیش ساخته و پیش ساخته رومی در ایران با بالاترین استاندارد ممکن برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق برگه تماس با ما در ارتباط باشید.

ابزار نما

شاید شما هم با شنیدن کلمه ابزار نما به یاد ابزارآلاتی بیفتید که در ساختمان سازی استفاده می شود. ابزار نما دارای معانی مختلفی هستند.

ابزار نما ها معمولا در نماهای بیرونی و درونی ساختمان های کوتاه و بلند استفاده می‌ شود و در جنس های مختلف ساخته می ‌شود.

در قدیم معمولا ابزار نما ها محدود بودن و فقط از ابزار سیمان استفاده می شد امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از دستگاه ‌های مختلف و ابزار نما های مختلفی ساخته شده اند.

یکی از ابزار نما ها ابزار پلی استایرن هستند که فواید و مزیت های آن ها بسیار زیاد است و فرد در هنگام استفاده از آن زحمت کمتری می کشد.

از ابزار نما ها معمولا در ساختمان هایی که نمای آنها پیش ساخته رومی هست استفاده می شود.

امروز از روش های مختلف برای تزیین نما ها استفاده می گردد. ابزار ساده نیم گرد برای پا ستون و سرستون ها استفاده می گردد و در عین سادگی زیبایی خاصی به محیط و بنا می بخشد.

از جمله ویژگی های سنگی رو می توان به حداکثر استفاده از آن اشاره کردن رنگ های روشن امروز استفاده می شود در مکان هایی مثل ستون ها قوس ‌ها لبه های دیواره ها و گوشه و کنار سقف ها از این محصول استفاده می گردد.

کارایی نمای فوم

نمای فوم یکی از نماهای پلیمری است که ضخامت آن ۴ میلیمتر می باشد و از مواد معدنی و شیمیایی ساخته شده است به صورت پیش ساخته در محل کارخانه ها استفاده می شود. به طور کلی این محصول جایگزین جدیدی برای سیمان شده است که زیبای بسیار زیادی دارد و در برابر ترک خوردگی بسیار مقاوم ‌تر است.

همچنین این محصول در مواقع خطرناک مثل سیل آتشفشان و زلزله بسیار مقاوم است. عایق صوتی حرارتی و پلی استر آن است که در مدل های مختلفی ساخته شده است. از هدر رفتن انرژی تا حدود ۷۰ درصد جلوگیری می کند. در مناطق شرجی و مرطوب قابلیت استفاده را دارد.

برای کلیه فضاهای داخلی و خارجی می توان از آن استفاده کرد. در برابر ترک خوردگی بسیار مقاوم است و وزن سبکی دارد و جلوی هرگونه آسیبی را می گیرد. قابلیت رنگ پذیری بسیار زیادی دارد و در برابر اشعه های uv و باران های اسیدی یخ زدگی و نور مستقیم خورشید مقاوم است. نصب آن بسیار راحت تست. از این محصول از زمان های قدیم تا به امروز مورد استفاده و استقبال افراد زیادی بوده است.

ویژگی نمای فوم

ویژگی های منحصر به فرد این محصول منجر شده که افراد زیادی از آن استفاده کنند. ضد آب است. وزن بسیار کمی دارد کم ‌خطر است. شستشو بسیار راحتی دارد. در طولانی مدت آلوده نمی شود عایق سرما و گرما است.

خرید و فروش نمای فوم

امروز خرید و فروش آن بسیار راحت شده است. نسبت به سایر نما ها دارای جزئیات بسیار بیشتری است. قسمت ‌های مختلفی در ساخت آن به کار رفته است که افرادی به دنبال استفاده از نماهای سبک مدرن هستند به راحتی می ‌تواند از آن استفاده کند.

این نما اندازه های مختلفی دارند شما می توانید در هر جایی که هستید از این نماها استفاده کنید. خرید و فروش آن همانند زمان های گذشته کار دشواری نیست و در کمترین زمان انجام می گیرد. این نماها را می توانید از مراکز معتبر تهیه کنید هنگام تهیه نماها به مواد به کار رفته در این فوم ها توجه کنید.

تماس با ما

تماس با کارشناسان بهینا نما 09123492879

ادرس ما

کرج، 45 متری گلشهر، نبش خیابان آبان شرقی، طبقه فوقانی بانک صادرات، شرکت بهینانما