نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم

نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم
اجرای نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ساختمان تجاری مسکونی را می بینید که متریال ما روی ان نصب شده است.فشار هوا در قشم بین 1015 تا 1018 میلی بار جیوه است . پروژه چهار طرف نما که از بیشتر ابرازهای ما استفاده شده درکمترین زمان سه هفته کاری نصب شده است.متریال ما بخاطر عایق بودن در هوای گرم بسیارمناسب است . ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد. اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست. قشم دارای آب و هوای گرم و مرطوب است.رطوبت نسبی هوا بسیار بالاست .تابستان های بسیار گرم داردو خنک کردن داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم

مکان پروژه :جزیره قشم، هرمزگان

زمان اجرا: خرداد ماه 1402

مدت نصب :  سه هفته کاری

اجرای نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ساختمان تجاری مسکونی را می بینید که متریال ما روی ان نصب شده است.فشار هوا در قشم بین 1015 تا 1018 میلی بار جیوه است .

پروژه چهار طرف نما که از بیشتر ابرازهای ما استفاده شده درکمترین زمان سه هفته کاری نصب شده است.متریال ما بخاطر عایق بودن در هوای گرم بسیارمناسب است .

ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد.

اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست.

قشم دارای آب و هوای گرم و مرطوب است.رطوبت نسبی هوا بسیار بالاست .تابستان های بسیار گرم داردو خنک کردن داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

در اثر تابش و آلودگی هوا دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

این ابزارها به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید شده و بدون رابیتس کاری و شاسی کشی با سرعت و دقت بالا نصب می شود.

این محصولات نما ، مقاومت بالایی در مقابل تابش شدید نور خورشید دارند.

به دلیل عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی مناسب بهترین گزینه برای نما و پوشش ساختمان می باشد.

نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم :

  • سطح صاف :pl_001
  • قاب دور پنجره:wt_015 wb_003,wt_002,wt_001,
  • تاج :tg_005
  • ستون: cn_003, cn_006
  • سروپا ستون:ch_001,ch_004
  • کله گاوی:snwt_001
  • دندان موشی:mt_001
  • صوراهی رزینی

نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم

 

نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم نمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشمنمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشمنمای ساختمان ابزار پیش ساخته در قشم

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید تا کارشاناسان ما با شما تماس بگیرند

24/7

02691002879

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account