نمای رومی ساختمان مسکونی در قم

نمای رومی ساختمان مسکونی در قم
مکان پروژه :قم، قم زمان اجرا:آبان ماه 1402 مدت نصب : 20 روز کاری (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد) اجرای نمای رومی ساختمان مسکونی در قم  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ساختمان مسکونی سه طبقه در قم که زیر کار را سیمان زبره شاقول زدن  و ابزارهای ما کار شده است. در این نما قاب پنجره های امپریال ،سطح صاف، ستون ،سر ستون ،تاج 50 سانتی با دندان موشی ابزارهای سبک استفاده شده است . در این پروژه تاجها به زیبایی برش خورده و پا ستون و سر ستون را کاور کردن و قوس های زیبایی زده شد. ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است.

نمای رومی ساختمان مسکونی در قم

مکان پروژه :قم، قم

زمان اجرا:آبان ماه 1402

مدت نصب : 20 روز کاری (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد)

اجرای نمای رومی ساختمان مسکونی در قم  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ساختمان مسکونی سه طبقه در قم که زیر کار را سیمان زبره شاقول زدن  و ابزارهای ما کار شده است. در این نما قاب پنجره های امپریال ،سطح صاف، ستون ،سر ستون ،تاج 50 سانتی با دندان موشی ابزارهای سبک استفاده شده است .

در این پروژه تاجها به زیبایی برش خورده و پا ستون و سر ستون را کاور کردن و قوس های زیبایی زده شد.

ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است.

به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است.

ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد.

اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست.

اقلیم قم دارای آب و هوای معتدل و خشک است. در  قم  رطوبت  و بارندگی بسیار کم ، نوسان درجه حرارت بسیار زیاد درطول فصول به دلیل عدم وجود رطوبت است  . .تابستان های گرم و زمستان های بسیار سرد دارد . برای خنک و گرم نگه داشتن  داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

در اثر تابش و آلودگی هوا دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

این ابزارها به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید شده و بدون رابیتس کاری و شاسی کشی با سرعت و دقت بالا نصب می شود.

این محصولات نما ، مقاومت بالایی در مقابل تابش شدید نور خورشید دارند.به دلیل عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی مناسب بهترین گزینه برای نما و پوشش ساختمان می باشد.

نمای رومی ساختمان مسکونی در قم  :

  • قاب پنجره: ws_005
  • Wt_001, wt_002, wb_003, sn wt_001,ch_019,wt_006
  • ستون :cn_010
  • سر ستون:ch_011,ch_001,ch_005
  • سطح صاف:pl_001,pl_004
  • تاج:tg_005,tg_003,tg_008
  • دندان موشی : mt_001
  • صوراهی:70 سانتی
  • درپوش صوراهی
  • کله گاوی: sn wt_001,sn wt_006

نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم نمای رومی ساختمان مسکونی در قم

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید تا کارشاناسان ما با شما تماس بگیرند

24/7

02691002879

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account