بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار

بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار
مکان پروژه :شهریار ،تهران زمان اجرا:بهمن ماه 1402 مدت نصب : خودشون نصب کردند (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد) اجرای بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار  استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلای یک طبقه درشهریارکه نمای قبلی چوب بوده و با ابزارهای ما پوشش داده شد.  در این نما از ابزار پنل برای  سطح صاف، تاج, قاب پنجره استفاده شد و به همین زیبایی با رنگ اکرلیک نما رنگ آمیزی می شود . اگر میخوای واسه عید در کمترین زمان نمای ویلاتو جدید کنی و در تعطیلات عید لذتشو ببرید حتما از ابزارهای ما استفاده کنید. ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است. به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است.

بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار  

مکان پروژه :شهریار ،تهران

زمان اجرا:بهمن ماه 1402

مدت نصب : خودشون نصب کردند (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد)

اجرای بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار  استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلای یک طبقه درشهریارکه نمای قبلی چوب بوده و با ابزارهای ما پوشش داده شد.  در این نما از ابزار پنل برای  سطح صاف، تاج, قاب پنجره استفاده شد و به همین زیبایی با رنگ اکرلیک نما رنگ آمیزی می شود .

اگر میخوای واسه عید در کمترین زمان نمای ویلاتو جدید کنی و در تعطیلات عید لذتشو ببرید حتما از ابزارهای ما استفاده کنید.

ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است.

به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است.

ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد.

اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست.

اقلیم شهریار دارای آب و هوای معتدل ییلاقی است.تابستان های خنک زمستانهای سرد و برفی  دارد. برای خنک و گرم نگه داشتن  داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

در اثر تابش و آلودگی هوا دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

این ابزارها به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید شده و بدون رابیتس کاری و شاسی کشی با سرعت و دقت بالا نصب می شود.

این محصولات نما ، مقاومت بالایی در مقابل تابش شدید نور خورشید دارند.به دلیل عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی مناسب بهترین گزینه برای نما و پوشش ساختمان می باشد.

بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار  :

  • سطح صاف :pl_001
  • تاج:tg_005
  • قاب پنجره: wb_003,wt_015

بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار بازسازی نمای قدیمی ویلا در شهریار

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید تا کارشاناسان ما با شما تماس بگیرند

24/7

02691002879

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account