نمای پیش ساخته کارخانه در شکوهیه

نمای-پیش-ساخته-کارخانه-در-شکوهیه.gif

نمای پیش ساخته کارخانه در شکوهیه

زمان اجرا : آذز 1398

مکان اجرا : استان قم شهرک صنعتی شکوهیه

مدت نصب : دو هفته کاری

نمای پیش ساخته کارخانه  با استفاده از ابزارهای eps که از فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری ،با کمترین زمان و هزینه این نما اجرا شده است .این نما در منطقه گرمسیر قم قرار دارد و تابش آفتاب بسیار شدید است .

ابزار های بهینا نما در مقابل تابش شدید اشعه uv مقاوم هستند .ابزار بهینا نما بهترین گزینه برای این منطقه می باشد.ابزارها عایق صوت و حرارت و رطوبت هستند لجن و جلبک نمی بنده .

بدون نیاز به شاسی کشی و آهنکشی و رابیتس بندی انجام می شود . این تاجهای زیبای روی نما فقط و فقط با چسبهای مخصوص پایه سیمان نصب شده اند.

کد ابزار نمای پیش ساخته کارخانه در شکوهیه:

  • سطح صاف : PA -002
  • قاب دور پنجره : WU – 007
  • ستون : COL – 002 ,COL – 006
  • تاج و کمربندی : HCB – 004,HCB-204,HCB – 301
  • تاج : CRS -004
  • سر ستون : HCR -002

نمای پیش ساخته

نمای-پیش-ساخته-کارخانه-در-شکوهیه.gif

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم