نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان

نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان
مکان پروژه :طالقان ، البرز زمان اجرا:آذر ماه 1402 مدت نصب : (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد) اجرای نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلای قدیمی سه طبقه در طالقان که با ابزارهای ما بازسازی شد.  زیر کار را سیمان زبره شاقول بود و ابزارهای ما کار شد. در این نما از ابزار پنل مدرن برای  سطح صاف , و قاب پنجره ساده استفاده شد و به همین زیبایی با رنگ اکرلیک نما رنگ آمیزی شد . ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است. به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است. ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد. اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست. اقلیم طالقان دارای آب و هوای کوهستانی و ییلاقی است. برای خنک و گرم نگه داشتن  داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان

مکان پروژه :طالقان ، البرز

زمان اجرا:آذر ماه 1402

مدت نصب : (روند نصب در پروژه های بزرگ بسته به روند پیشرفت کار پروژه دارد)

اجرای نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلای قدیمی سه طبقه در طالقان که با ابزارهای ما بازسازی شد.  زیر کار را سیمان زبره شاقول بود و ابزارهای ما کار شد. در این نما از ابزار پنل مدرن برای  سطح صاف , و قاب پنجره ساده استفاده شد و به همین زیبایی با رنگ اکرلیک نما رنگ آمیزی شد .

ابزارهای ما در مقابل یخ زدگی در روزهای سرد زمستان مقاوم هستند. در مناطق مرطوب امتحان خود را پس داده است.

به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است.

ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد.

اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست.

اقلیم طالقان دارای آب و هوای کوهستانی و ییلاقی است. برای خنک و گرم نگه داشتن  داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

در اثر تابش و آلودگی هوا دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

این ابزارها به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید شده و بدون رابیتس کاری و شاسی کشی با سرعت و دقت بالا نصب می شود.

این محصولات نما ، مقاومت بالایی در مقابل تابش شدید نور خورشید دارند.به دلیل عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی مناسب بهترین گزینه برای نما و پوشش ساختمان می باشد.

نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان  :

  • قاب پنجره: wb_009
  • سطح صاف: pl_004

نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان نمای مدرن ویلای جذاب در طالقان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید تا کارشاناسان ما با شما تماس بگیرند

24/7

02691002879

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account