نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد . محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.

نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

لنگرود یکی از شهرهای استان گیلان است .این پروژه در منطقه ییلاقی لنگرود (لیلا کوه ) قرار دارد .متریال بهینا نما بهترین گزینه برای شهرهای مناطق شمالی کشور می باشد .مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد .

محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.به دلیل عایق بودن این محصول از پرت انرژی هم جلوگیری می شود.

این پروژه سه طبقه مسکونی دو طرف نما ،با استفاده از ابزارهای سطح صاف و ستون و قاب دور پنجره نما شده است .نمای بسیار شکیل و زیبا شده است.

کد ابزار نمای عایق پیش ساخته در لنگرود:

  • سطح صاف :pl_001
  • ستون:cn_003
  • سر ستون:ch_004
  • تاج:tg_005
  • قاب دور پنجره :wt_006

نمای عایق

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم