نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد . محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.

نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

لنگرود یکی از شهرهای استان گیلان است .این پروژه در منطقه ییلاقی لنگرود (لیلا کوه ) قرار دارد .متریال بهینا نما بهترین گزینه برای شهرهای مناطق شمالی کشور می باشد .مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد .

محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.به دلیل عایق بودن این محصول از پرت انرژی هم جلوگیری می شود.

این پروژه سه طبقه مسکونی دو طرف نما ،با استفاده از ابزارهای سطح صاف و ستون و قاب دور پنجره نما شده است .نمای بسیار شکیل و زیبا شده است.

کد ابزار نمای عایق پیش ساخته در لنگرود:

  • سطح صاف :pl_001
  • ستون:cn_003
  • سر ستون:ch_004
  • تاج:tg_005
  • قاب دور پنجره :wt_006

نمای عایق

اشتراک گذاری

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو

نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

ماکو دارای آب و هوای نیمه خشک است و بیشترین بارندگی‌ها در این منطقه از رگبارهای بهاری است. به‌طور کلی می‌توان گفت که در تابستان ماکو آب و هوایی گرم و در زمستان آب و هوایی سرد دارد. این تغییر دما در زمستان و تابستان تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

اجرای نمای ابزار پیش ساخته  در صومعه سرا با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان گیلان به دلیل رطوبت زیاد و اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا بارانی و مرطوب است . نمای ساختمان بیشتر در لجن و جلبک است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید