نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد . محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.

نمای عایق پیش ساخته در لنگرود

لنگرود یکی از شهرهای استان گیلان است .این پروژه در منطقه ییلاقی لنگرود (لیلا کوه ) قرار دارد .متریال بهینا نما بهترین گزینه برای شهرهای مناطق شمالی کشور می باشد .مشکل عمده این مناطق خوردگی و فرسودگی ،لجن و جلبک بستن متریال نما می باشد .

محصولات بهینا نما به دلیل مواد اولیه مورد استفاده ،این مشکلات را ندارند.به دلیل عایق بودن این محصول از پرت انرژی هم جلوگیری می شود.

این پروژه سه طبقه مسکونی دو طرف نما ،با استفاده از ابزارهای سطح صاف و ستون و قاب دور پنجره نما شده است .نمای بسیار شکیل و زیبا شده است.

کد ابزار نمای عایق پیش ساخته در لنگرود:

  • سطح صاف :pl_001
  • ستون:cn_003
  • سر ستون:ch_004
  • تاج:tg_005
  • قاب دور پنجره :wt_006

نمای عایق

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمونه کارهای مرتبط
نمای-مدرن-پبش-ساخته-در-نظر-آباد.

نمای مدرن پبش ساخته در نظر آباد

اجرای نمای مغازه با استفاده از ابزارهای بهینا نما در سبک مدرن انجام گردید. در این نما از ابزار پنل جدید استفاده شده است .همانطور که می دانید سبک مدرن در نماهای  جدید بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

به همین منظور با طراحی چند ابزار جدید مدرن از این پس علاوه بر نمای کلاسیک و نمای رومی و نمای نئو کلاسیک ،با نمای مدرن هم در کنارتان هستیم .

با توجه به مزایای محصولات بهینا نما که عایق صوت و حرارت و رطوبتی مناسبی نسبت به متریال های موجود هستند .از نظر سرعت نصب و صرفه اقتصادی گزینه مناسبی برای نما می باشد.

بیشتر بخوانید
قاب دور پنجره سبک در پردیس تهران

قاب دور پنجره سبک در پردیس تهران

اجرای قاب دور پنجره از محصولات بهینا نما در ساختمان مسکونی شهرک پردیس تهران ،انجام گردیده است .

سطح نمای این ساختمان در سالهای گذشته با استفاده از سیمان پوشانده شده و  قاب دور پنجره ها با ابزارهای ما نصب شده اند.

شما میتوانید از ابزارهای سبک ما روی سطح سیمان و سنگ و آجر ،سمنت برد استفاده کنید .به صورت نمای ترکیببی که زیبایی و سرعت کار را دو چندان می کند.

سرعت نصب این ابزارها نصب به متریالهای موجود در بازار بسیار بالاتر است.

بیشتر بخوانید
نمای پیش ساخته رومی در بانه

نمای پیش ساخته رومی در بانه

اجرای نمای پیش ساخته ساختمان مسکونی در شهر کوهستانی بانه با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردید.این شهر در منطقه کوستانی سردسیر قرار دارد.که به دلیل سرما در فصل زمستان نیاز به سوخت زیادی برای گرم کردن ساختمان ها داریم و هدر رفتن انرژی از دقدقه های ساکنین می باشد.

شما می توانید با استفاده از نمای بهینا نما ساختمان را عایق کنید و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

این ابزارها عایق حرارت و رطوبت بسیار مناسبی هستند.

بیشتر بخوانید