نمای سبک eps روی سازه سبک در صومعه سرا

نمای سبک در صومعه سرا

نمای سبک eps روی سازه سبک در صومعه سرا

زمان اجرا : بهمن 1399

مکان :صومعه سرا ،گیلان

مدت نصب ابزار :دو روز کاری

اجرای نمای EPS  روی سازه LSF در شهر صومعه سرا در استان گیلان ،این سازه سبک و با سرعت بالا نصب می شود،قبلا برای نما و دیوارهای این سازه از سمنت برد استفاده می شد که زمان بیشتری لازم بود ،اما با پنل های EPS سطح صاف PA -002 سرعت نصب نما خیلی بیشتر می شود .و طی تقریبا یکی دو هفته می توانید صاحب یک ویلای زیبا شوید.

 نمای سبک eps روی سازه سبک در صومعه سرا :

  • از جنس فوم پلی استایرن با دانسیته 20 با روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میلی متر
  • 80% عایق صوت و حرارت
  • با چسب های مخصوص و پیچ مخفی نصب میشه
  • سرعت نصب بالا
  • هزینه کم متریال
نمای سبک در صومعه سرا
اجرای نمای EPS  روی سازه LSF در شهر صومعه سرا در استان گیلان

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم