نمای سبک ترکیبی عمارت در آبسرد

نمای سبک ترکیبی

نمای سبک ترکیبی عمارت در آبسرد

زمان اجرا:اسفند ماه 1400

مکان پروژه: آبسرد ،تهران

مدت نصب :10 روزکاری

اجرای نمای عمارت زیبا در منطقه ییلاقی تهران با استفاده از ابزارهای بهینا نما و آجر انجام شده است .نمای این عمارت زیبا سه طبقه در مدت 10 روز کاری به پایان رسید.

همانطور که قبلا گفته شد، این ابزارها با وزن بسیار کم وبا سرعت بالایی نصب می شوند .برای مناطق ییلاقی که دارای آب و هوای خنک در تابستان و بسیار سرد در زمستان است ،متریال بهینا نما بهترین گزینه می باشد . عایق بودن و مقاومت بالا در برابر رطوبت و حرارت ، 80% جلوگیری از اتلاف انرژی دلایل دیگری برای انتخاب این متریال می باشد.

کد ابزار نمای سبک ترکیبی عمارت در آبسرد:

  • ستون:CN_012
  • سر ستون:CH_006
  • تاج :TG_007
  • سطح صاف :PL_001
  • قاب پنجره:WT_001,WT_011

نمای سبک ترکیبی

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم