نمای رومی ساده در کرمان

نمای رومی

نمای رومی ساده در کرمان 

مکان پروژه : کرمان

مدت نصب : یک هفته

بازسازی نمای ساختمان مسکونی و آتلیه عکاسی در شهر کرمان که قبلا نمای آن آجر بوده است سپس با سیمان سیاه پوشیده شده و به اصطلاح دیوارها شاقول شده اند .تا برای نصب ابزارها آماده باشد .با استفاده از ابزارهای eps، که از جنس فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری با ضخامت 4 میلیمتر است.

این ابزارها در ابعاد و طرح های مختلف در شاخه های 2 متری به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شود .

در بازسازی این نما از سطح صاف و ابزارهای نما استفاده شده است و نتیجه همانطور که در عکسها مشاهده میکنید ،یک نمای رومی ساده و شیک است .

که نظر و توجه هر ببیننده ای را جلب میکند .شهر کرمان گرمسیر است روزهای بسیار گرم و شبهای بسیار سرد وخشک دارد واین ابزار بهترین گزینه برای هر نوع آب و هوایی است.

کد ابزار نمای رومی ساده در کرمان :

  • ستون:CN _010
  • سر ستون :CH _015
  • تاج : TG _009
  • سطح صاف :PL _001
  • قاب دور پنجره WF_005:
  • بالا و پایین پنجره:WT_001,WT_002
  • ستون کنار پنجره :WB_007
  • براکت: CH_020

نمای رومی نمای رومی ساده

 

اشتراک گذاری

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

اجرای نمای ابزار پیش ساخته  در صومعه سرا با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان گیلان به دلیل رطوبت زیاد و اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا بارانی و مرطوب است . نمای ساختمان بیشتر در لجن و جلبک است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید