نمای ترکیبی سبک با آجر در اصفهان

نمای ترکیبی سبک

نمای ترکیبی سبک با آجر در اصفهان

زمان اجرا :بهمن ماه 1400

مکان پروژه : اصفهان

مت نصب :یک هفته کاری

نمای ترکیبی مجتمع مسکونی با استفاده از محصولات بهینا نما اجرا گردید.سطح صاف نمای مجتمع را با آجر پوشانده اند. برای ابزارهای تاج و ستون و قاب دور پنجره از محصولات بهینا نما استفاده شد.

ابزار ها به صورت پیش ساخته در شاخه های دو متری در کارخانه تولید ، نصب سریع و بدون رابیتس بندی و آهنکشی از مزایای این متریال می باشد.

با ابزارهای بهینا نما سرعت کار اجرا را بالا ببرید .همانطور که میدانید ر پروژه های ساختمانی سرعت و کیفیت و زیبایی حرف اول را می زند .همراه ما باشید و با دقت و سرعت و کیفیت از زیبایی نمای خود لذت ببرید.

.

کد ابزار نمای ترکیبی سبک با آجر در اصفهان:

  • ستون:CN_006 ,CN_008
  • سر ستون:CH_008 ,CH_016
  • پا ستون:CF_006 ,CF_010
  • تاج:TG_003 ,TG_006 ,TG_013
  • قاب دور پنجره:WB_004  ,WT_006 ,WT_015

نمای ترکیبی سبک نمای ترکیبی سبک

اشتراک گذاری

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

اجرای نمای ابزار پیش ساخته  در صومعه سرا با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان گیلان به دلیل رطوبت زیاد و اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا بارانی و مرطوب است . نمای ساختمان بیشتر در لجن و جلبک است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید