نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن

نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن
اجرای نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلایی را می بینیدکه از ابزار ستون ، سرستون ، قاب پنجره سبک استفاده شده است . در این پروژه ،سطح صاف از سمنت برد بود و قاب پنجره های و ابزار ستون از ابزار سبک پیش ساخته زده شد.به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است. ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد. اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست

نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن

مکان پروژه :شاندرمن، گیلان

زمان اجرا: فروردین ماه 1402

مدت نصب : یک هفته کاری

اجرای نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .در این پروژه نمای ویلایی را می بینیدکه از ابزار ستون ، سرستون ، قاب پنجره سبک استفاده شده است . در این پروژه ،سطح صاف از سمنت برد({تخته سیمانی }صفحات سیمانی مسلح شده با الیاف که با نام فایبر سمنت) بود و قاب پنجره های و ابزار ستون از ابزار سبک پیش ساخته زده شد.به دلیل سرعت بالای تولید و نصب ابزارها از این متریال استفاده شده است.

ابزارهای بهینا نما بهترین گزینه برای بازسازی و اجرای نما می باشد.بعد از نصب بسیار زیبا و قابل مقایسه با ابزارهای دیگر نما نمی باشد.

اگر زمان کم دارید،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست.

اقلیم گیلان مرطوب با تابستان‌های گرم ومرطوب و زمستان‌های سرد است.تابستان های گرم و مرطوب داردو برای خنک نگه داشتن  داخل ساختمان ملزم به مصرف انرژی بالایی است .اتلاف انرژی مساله مهمی محسوب می شود.تغییرات دما تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

در اثر تابش و آلودگی هوا دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

این ابزارها به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید شده و بدون رابیتس کاری و شاسی کشی با سرعت و دقت بالا نصب می شود.

این محصولات نما ، مقاومت بالایی در مقابل تابش شدید نور خورشید دارند.

به دلیل عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی مناسب بهترین گزینه برای نما و پوشش ساختمان می باشد.

نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن :

  • ستون:cn_011
  • سر ستون:ch_008,ch_019
  • قاب پنجره :wt_001,wt_002,wt_013,wb_003

نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن نمای ترکیبی با سمنت برد در شاندرمن

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید تا کارشاناسان ما با شما تماس بگیرند

24/7

02691002879

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account