بازسازی نما آجری در تهران

بازسازی نمای آجری

بازسازی نما آجری در تهران 

مکان پروژه :تهران عبدل آباد

مدت نصب : یک هفته کاری

بازسازی سبکی نمای این ساختمان که نمای قبلی آن آجری بوده . با استفاده از ابزارهای eps ،که از جنس فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری می باشد، انجام شده است.

این نما در شهر تهران واقع شده است .تهران شهری با آلودگی بالای صوتی و هوا است ،و تقریبا متریالهای دیگر با گذشت زمان بر اثر آلودگی هوا و باراش باران های اسیدی دچار فرسودگی و خوردگی  میشوند .

همانطور که میدانید محله عبدل آباد شلوغ و پر سر و صدا است و اکثرا دارای خیابانهای باریک است که نصب داربست برای مدت طولانی کار دشواری است. با استفاده از ابزارهای بهینا نما که به سرعت نصب میشوند و نیازی به شاسی کشی و آهنکشی ندارند .مدت زمان داربست هم کمتر می شود .

این ابزارها عایق صوت هستند و بهترین متریال برای این ساختمان که در مکان شلوغ قرار دارد .

ابزار بهینا نما مزایای بسیاری دارد از جمله :

 • مقاوم در برابر تابش آفتاب شدید .
 • مقاومت بالا در برابر آلودگی هوا و بارش باران های اسیدی.
 • عدم خوردگی و فرسایش .
 • عایق صوت و حرارت .
 • با نصب سریع و آسان .
 • بدون نیاز به شاسی کشی و رابیتس بندی .

کد ابزار بازسازی نما آجری در تهران :

 • ستون :CN_010 ,CN _008
 • سر ستون:
 • تاج :TG_005,TG_011
 • قاب دور پنجره:  WT_001 ,WT_002, WT_006 ,WB_003
 • سطح صاف :PL_001 , PL_003
 • براکت :CH_019

بازسازی نمای آجری

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم