بازسازی نمای ویلا در متل قو

بازسازی نمای ویلا

بازسازی نمای ویلا در متل قو 

زمان اجرا :آذر ماه 1400

مکان پروژه :متل قو ، مازندران

مدت نصب : سه روز کاری

بازسازی و زیبا سازی نمای سیمانی ویلا  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است.با ابزارهای قاب دور پنجره و پنل های سطح صاف طرحدار روح تازه ای به نمای سیمانی ویلا دمیده شد.

همانطور که در عکسها مشاهده میکنید این ابزارها را به خوبی و راحتی میتوانید با متریالهایی مانند سنگ و آجر و سیمان ترکیب کنید.

جنس ابزارها از فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میل است.

متریال نمای خارجی بهینا نما به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شود .و بعد از ارسال ، توسط نصابهای ماهر با سرعت بالا و دقت بسیار نصب می شود.بعد از نصب کارفرما با استفاده از رنگ (اکرلیک نما )نمای ساختمان را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی میکنند.

قابلیت رنگ پذیری ابزار ها یکی از مزایای این متریال است.بعد از رنگ آمیزی کاملا ضد آب و قابل شستشو میشو د.

کد ابزار بازسازی نمای ویلا در متل قو :

  • سطح صاف :PL_002,PL_003
  • تاج :TG_007
  • ستون کنار پنجره:WB_003 , WB_004
  • بالا و پایین پنجره:WT_006 , WT_015
  • براکت یا سر ستون :CH_019

بازسازی نمای ویلا

 

 

اشتراک گذاری

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو

نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

ماکو دارای آب و هوای نیمه خشک است و بیشترین بارندگی‌ها در این منطقه از رگبارهای بهاری است. به‌طور کلی می‌توان گفت که در تابستان ماکو آب و هوایی گرم و در زمستان آب و هوایی سرد دارد. این تغییر دما در زمستان و تابستان تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

اجرای نمای ابزار پیش ساخته  در صومعه سرا با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان گیلان به دلیل رطوبت زیاد و اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا بارانی و مرطوب است . نمای ساختمان بیشتر در لجن و جلبک است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید