بازسازی نمای ویلا در متل قو

بازسازی نمای ویلا

بازسازی نمای ویلا در متل قو 

زمان اجرا :آذر ماه 1400

مکان پروژه :متل قو ، مازندران

مدت نصب : سه روز کاری

بازسازی و زیبا سازی نمای سیمانی ویلا  با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است.با ابزارهای قاب دور پنجره و پنل های سطح صاف طرحدار روح تازه ای به نمای سیمانی ویلا دمیده شد.

همانطور که در عکسها مشاهده میکنید این ابزارها را به خوبی و راحتی میتوانید با متریالهایی مانند سنگ و آجر و سیمان ترکیب کنید.

جنس ابزارها از فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میل است.

متریال نمای خارجی بهینا نما به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شود .و بعد از ارسال ، توسط نصابهای ماهر با سرعت بالا و دقت بسیار نصب می شود.بعد از نصب کارفرما با استفاده از رنگ (اکرلیک نما )نمای ساختمان را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی میکنند.

قابلیت رنگ پذیری ابزار ها یکی از مزایای این متریال است.بعد از رنگ آمیزی کاملا ضد آب و قابل شستشو میشو د.

کد ابزار بازسازی نمای ویلا در متل قو :

  • سطح صاف :PL_002,PL_003
  • تاج :TG_007
  • ستون کنار پنجره:WB_003 , WB_004
  • بالا و پایین پنجره:WT_006 , WT_015
  • براکت یا سر ستون :CH_019

بازسازی نمای ویلا

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم