بازسازی نمای فرسوده در قم

بازسازی نمای فرسوده در قم

بازسازی نمای فرسوده در قم

زمان اجرا :تیر ماه 1399

مکان پروژه :استان قم

مدت نصب :روز کاری

بازسازی نمای فرسوده مغازه با استفاده از ابزارهای eps ،که از جنس فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میلیمتر ،انجام شده است .

این بازسازی در کمترین زمان با هزینه کاملا اقتصادی انجام گرفته است .ابزارهای بهینا نما مقاوم در برابر تابش شدید اشعه uv آفتاب هستند .

لجن و جلبک نمی بندند.به همین دلیل متریال بسیار مناسبی برای مناطق شمالی کشور هستند.

عایق مناسبی برای صوت و حرارت و رطوبت است.نصب سریع و آسان بدون دردسرهای شاسی کشی و رابیتس بندی انجام می شود .ابزارها در طرح ها و اندازه های مختلف به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند .

کد ابزار بازسازی نمای فرسوده در قم:

  • تاج : TG_012
  • ستون : CN_008
  • سرستون ،پا ستون : CF _010
  • کمربندی : HCB _105
  • سطح صاف :PL_002

بازسازی نمای فرسوده در قم

 

اشتراک گذاری

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو

نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای کلاسیک ابزار پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

ماکو دارای آب و هوای نیمه خشک است و بیشترین بارندگی‌ها در این منطقه از رگبارهای بهاری است. به‌طور کلی می‌توان گفت که در تابستان ماکو آب و هوایی گرم و در زمستان آب و هوایی سرد دارد. این تغییر دما در زمستان و تابستان تاثیری روی نمای بهینا نما ندارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

نمای ابزار پیش ساخته در صومعه سرا

اجرای نمای ابزار پیش ساخته  در صومعه سرا با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان گیلان به دلیل رطوبت زیاد و اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا بارانی و مرطوب است . نمای ساختمان بیشتر در لجن و جلبک است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد.

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید