بازسازی نمای فرسوده در قم

بازسازی نمای فرسوده در قم

بازسازی نمای فرسوده در قم

زمان اجرا :تیر ماه 1399

مکان پروژه :استان قم

مدت نصب :روز کاری

بازسازی نمای فرسوده مغازه با استفاده از ابزارهای eps ،که از جنس فوم پلی استایرن با روکش بتن پلیمری به ضخامت 4 میلیمتر ،انجام شده است .

این بازسازی در کمترین زمان با هزینه کاملا اقتصادی انجام گرفته است .ابزارهای بهینا نما مقاوم در برابر تابش شدید اشعه uv آفتاب هستند .

لجن و جلبک نمی بندند.به همین دلیل متریال بسیار مناسبی برای مناطق شمالی کشور هستند.

عایق مناسبی برای صوت و حرارت و رطوبت است.نصب سریع و آسان بدون دردسرهای شاسی کشی و رابیتس بندی انجام می شود .ابزارها در طرح ها و اندازه های مختلف به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند .

کد ابزار بازسازی نمای فرسوده در قم:

  • تاج : TG_012
  • ستون : CN_008
  • سرستون ،پا ستون : CF _010
  • کمربندی : HCB _105
  • سطح صاف :PL_002

بازسازی نمای فرسوده در قم

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم