ابزار فوق سبک نما در رستم رود

ابزار فوق سبک

ابزار فوق سبک نما در رستم رود 

زمان اجرا: آذر ماه 1400

مکان پروژه : رستم رود ، مازندران

lمدت نصب :4 روز کاری

نمای ساختمان مخابرات در یکی از شهر های شمالی کشور با استفاده از ابزارهای بهینا نما اجرا شده است .همانطور که قبلا هم گفته شده این ابزارهای عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسبی هستند.در مدت زمان بسیار کوتاه با ابزار سبک پیش ساخته نمای ساختمان را اجرا کنید .

برای جلوگیری از اتلاف انرژی حدود 80% و صرفه جویی در سوخت استفاده از این ابزارها را پیشنهاد میدهیم .

ابزارهای بهینا نما از جنس فوم پلی استایرن با رو کش بتن پلیمری است . به دلیل مواد معدنی که در روکش این متریال استفاده شده ،در نواحی شمالی و مرطوب لجن و جلبک نمی بندد.

مقاومت بسیار بالایی در برابر تابش شدید آفتاب دارد .مانند متریال های دیگر دچار فرسایش و خودگی نمی شود.بعد از نصب و بتونه و درزگیری می توانید رنگ دلخواه خود ( رنگهای اکرلیک نما) به متریال بزنید .با ما از زیبایی نمای ساختمانتان لذت ببرید .

کد ابزار فوق سبک نما در رستم رود :

  • سطح صاف : pl_001, pl_003
  • ستون : cn_008

ابزار فوق سبک

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارهای مرتبط
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته در ماکو

اجرای نمای بیرونی ساختمان  پیش ساخته  در ماکو با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای ساختمانتان نیاز به بازسازی دارد ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان آذربایجان غربی به دلیل سرمای زیادو اینکه بیشتر ماههای سال نسبتا سرد و خنک است . نمای ساختمان بیشتر در نعرض سرما و برف و باران است و این متریال عایق حرارتی و برودتی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

نمای رومی پیش ساخته مغازه در شیراز

اجرای نمای رومی پیش ساخته مغازه درشیراز با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید ،نمای مغازه اتان نیاز به بازسازی دارد و به دلیل سد معبر باید در زمان کوتاهی نما زده بشود ، به دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان شیراز به دلیل گرم و معتدل بودن ،بیشتر ماههای سال نسبتا گرم است .به دلیل گرمای تابش شدید آفتاب تفاوت دمای سایه و آفتاب بسیار قابل لمس می باشد .نمای مغازه بیشتر در مقابل تابش شدید آفتاب است و این متریال آنتی یو وی بسیار بالایی دارد .

دچار تغییر رنگ و فرسودگی با گذشت زمان نمی شود.

بیشتر بخوانید
نمای مسکونی سبک در همدان

نمای مسکونی سبک در همدان

اجرای ساختمان مسکونی نمای مسکونی سبک در همدان با استفاده از ابزارهای بهینا نما انجام گردیده است .اگر زمان کم دارید وبه دنبال متریال به روز وپیش ساخته هستید،بهترین گزینه برای نما ابزارهای بهینا نماست .

در استان همدان به دلیل سرمای زیاد اتلاف انرژی بسیار مهم است .استفاده از ابزارهای ما حدود 60 % از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند.با استفاده از سطح صاف بهینا نما ،به دلیل عایق بودن متریال مصرف انرژی سوخت پایین می آید.

بیشتر بخوانید
Call Now Buttonتماس مستقیم